Úvod » Závody / akce 2011 » Velká cena Úvaly 27.08.11

Velký cena města Úval

publikováno 04.09.2011 (aktualizováno 14.10.2011)

Vážené závodnice a závodníci, diváci a všichni přítomní na letošním ročníku Velké ceny města Úval, chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za vaši přítomnost a pohodovou atmosféru. Doufáme že se vám tato akce líbila a těšíme se s vámi na příští ročník.

 VÝSLEDKY KATEGORIE M1

Pořadí Jméno Příjmení Klub 1K 2K 3K 4K 5K ČAS
1 Jan Matoušek Škoda Auto VŠ 13:37 11:55 12:14 12:16 12:16 1:02:16
2 Petr Dobrý BicycleCafe 13:49 12:18 12:31 12:27 12:24 1:03:27
3 Jakub Strach Atombike Trek Racing 14:09 12:38 12:54 12:57 12:36 1:05:13
4 Jan Kec Superior Riders 13:57 12:52 13:06 12:57 12:27 1:05:18
5 David Prokůpek kominicikolin.cz 14:21 12:41 12:56 12:55 12:30 1:05:20
6 Jakub Vít Cykloservis Petr 15:00 12:40 12:46 12:40 12:41 1:05:44
7 Petr Frank MERIDA BIKING TEAM 14:10 12:56 13:07 12:49 13:25 1:06:26
8 Miroslav Vodička Catus Bike Team 14:23 13:04 12:59 13:12 13:23 1:06:58
9 David Krkoška cyklotrenink.com 15:04 12:57 13:04 13:05 12:52 1:07:00
10 Jakub Želina VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 14:50 12:57 13:08 13:09 13:00 1:07:02
11 Jiří Šindelář Libčice 15:07 12:56 13:11 13:20 13:14 1:07:46
12 Petr Cvengroš KellysBikeRanch 15:06 13:08 13:27 13:24 13:18 1:08:21
13 Pavel Pastrnek SK Skivelo Neslyšících Olomouc 15:20 13:22 13:47 13:39 13:44 1:09:50
14 Roman Dohnal SK Skivelo Neslyšících Olomouc 15:15 13:23 13:51 13:44 14:13 1:10:24
15 Václav Vokatý Černí koně 15:31 13:43 14:07 14:02 13:47 1:11:08
16 Martin Adam Bike service Klecany 15:48 14:03 14:04 14:16 13:46 1:11:55
17 David Studýnka SK Skivelo Neslyšících Olomouc 15:35 13:53 14:02 14:22 14:21 1:12:11
18 Petr Beneš HSK cycling team 16:15 14:22 14:35 14:20 14:33 1:14:04
19 Jiří Čapek CK Úvaly 16:05 15:13 14:58 14:29 13:54 1:14:37
20 Miloslav Antoš ČERNÍ KONĚ paracycling team 16:17 14:22 14:36 14:46 15:05 1:15:03
21 Zdeněk Papež BA Sparta 16:50 14:32 14:46 14:40 14:48 1:15:34
22 Zdeněk Veis Radonice 16:44 14:35 15:06 15:04 14:54 1:16:22
23 Miroslav Kalina Ekonom Praha MTBO 16:52 14:51 14:51 14:50 15:35 1:16:57
24 Nikoas Domín TJ Stodůlky Praha 16:57 14:52 14:55 15:26 15:11 1:17:20
25 Vojtěch David Lanové centrum PROUD 16:54 14:48 15:31 15:01 15:11 1:17:23
26 Tomáš Holkup Lokomotiva Žižkov 17:15 14:49 15:10 15:21 15:18 1:17:50
27 Martin Hrubý KONA CYCLING POINT 16:52 14:51 14:52 15:41 15:44 1:17:58
28 Martin Látal SK Skivelo Neslyšících Olomouc 17:43 15:07 14:57 15:16 15:27 1:18:28
29 Jiří Vyroubal VYRY home 17:50 15:18 15:22 15:08 15:00 1:18:37
30 Tomáš Koželský Bylany 17:23 15:36 15:27 15:18 15:24 1:19:07
31 Pavel Chala Černí koně 17:50 15:11 15:33 15:29 15:27 1:19:27
32 Ladislav Bubla Praha Vršovice 17:18 15:43 15:15 15:43 16:03 1:20:00
33 Tomáš Waldmann CK Vinohradské Šlapky 17:45 15:45 16:12 15:50 16:35 1:22:06
34 Viktor Knopp Rubena Birell hobby team 18:38 15:55 16:02 16:02 16:20 1:22:55
35 Václav Domin SKB Český Krumlov 17:48 15:34 17:48 16:04 15:45 1:22:57
36 Petr Šimonek KOUKNI.CZ 19:06 15:52 16:28 16:24 16:37 1:24:25
37 Jan Konvička SK Skivelo Neslyšících Olomouc 17:54 16:50 16:52 16:54 16:33 1:25:00
38 Martin Pokorný Kitewixs 19:11 16:29 16:57 16:36 16:32 1:25:43
39 Radek Taške Újezd nad Lesy 18:11 16:27 16:43 17:39 16:57 1:25:55
40 Aleš Nedvídek SE4 Team 19:16 16:28 16:47 17:16 18:09 1:27:55
41 Daniel Beneš černý koně 20:11 16:33 16:57 17:12 17:34 1:28:24
42 Milan Štemberg Ekonom Praha MTBO 20:36 17:02 17:09 17:28 16:55 1:29:08
43 Pavel Novák Úvaly 19:34 17:18 17:58 18:12 18:11 1:31:11
44 Jakub Marcinčín Warmpeace 19:58 17:44 17:59 17:51 18:31 1:32:01
45 Daniel Hlubuček Ujezd nad Lesy 18:53 19:00 16:40 18:06 19:26 1:32:03
46 Martin Uhlář Vykáň 19:22 17:44 18:40 18:49 18:16 1:32:49
47 Lukáš Kindl Merida Bike Lešany 19:44 17:24 17:51 19:12 20:08 1:34:18
48 Jakub Čermák TRI-SKI Horní Počernice 20:04 19:04 19:30 18:37 18:24 1:35:37
49 Lukáš Panoch Cyklo City Lovosice 20:48 18:29 18:30 19:07 19:45 1:36:36
50 René Ratajský SKN Brno 20:57 18:21 18:36 19:07 19:48 1:36:46
51 Martin Šumera CK Úvaly 20:10 18:53 20:37 19:33 19:23 1:38:34
52 Tomáš Moravec CK Úvaly 22:17 20:49 20:20 20:37 20:31 1:44:33
53 Miroslav Kural Dubeč 21:42 19:24 20:25 22:42 23:18 1:47:29
54 David Podsedník SKN Brno 23:23 20:17 21:20 21:51 22:33 1:49:22
55 David Ježek   24:15 20:54 21:20 23:27 26:10 1:56:04
56 Lukáš Mikovec Ski a bike centrum radotín 15:00 14:08       29:08
57 Martin Zrnečko SK Skivelo Neslyšících Olomouc 21:30 21:42       43:12

Obrázky k článku

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kalendář akcí

« 10 / 2017 »
Po Út St Čt So Ne
      1
23 45678
910 1112131415
1617 1819202122
2324 2526272829
3031     
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery